Velkoobchod

 

 

Velkoobchod Koupelny JaS

Logistické centrum I - OBKLADY A DLAŽBY

VO Sklad
Adresa:
Frýdecká 1178
720 00 Ostrava - Hrabová

Kontakt:
Tel: 595 627 722
Fax: 595 627 727

Otevírací doba:
Po - Pá: 8.00 - 17.00

 

V současnosti zaujímáme s objemem prodaného zboží přední pozici mezi velkoobchody s obkladovými materiály. Mezi prioritní velkoobchodní komodity patří výrobky RAKO, Keramika Paradyz a Keramika Opoczno a Marazzi. Více jak dvacetileté zkušenosti v oboru využíváme k dokonalému uspokojení potřeb našich zákazníků - prodejců. Máme propracovaný systém slev, poradenské činnosti a podpory propagace. O zákazníky se stará zkušený a stálý tým vysoce kvalifikovaných pracovníků obchodního oddělení. Tito pracovníci jsou připraveni ochotně a odborně poradit, zajistit či vyřídit požadavek zákazníka. Naprostou samozřejmostí je pravidelné zavážení prodejen zákazníka, a to zcela zdarma po celém území ČR. Stavíme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, a také ke každému jeho požadavku. Zajištění kvalitních služeb zákazníkům je možné díky vysoce kvalifikovanému personálu, modernímu vozovému parku a manipulační technice, a hlavně také díky rozsáhlému skladovému zázemí, kdy je veškerý materiál na skladě. Tento přístup již ocenila celá řada firem. Pro více jak 300 obchodních firem z celé republiky jsme stálými dodavateli obkladů a dlažeb.

Logistické centrum II - KOUPELNOVÉ VYBAVENÍ

VO Sklad
Adresa:
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín

 

 

Koupelny nejsou jen obklady a dlažby, ale také koupelnové vybavení jako jsou umyvadla, záchody, koupelnové skřínky, vany, sprchové kouty, desénové radiátory. Máme přímé zastoupení tradičních českých značek jako jsou Jika, Ravak, Teiko, Dřevojas, Alcaplast, ale i zahraničních jako například Cersanit, švýcarský Zehnder nebo italská Gallasia. Máme propracované nastavení slev, které je pro naše zákazníky velice výhodné. O zákazníky se stará zkušený a stálý tým vysoce kvalifikovaných pracovníků obchodního oddělení. Tito pracovníci jsou připraveni ochotně a odborně poradit, zajistit či vyřídit požadavek zákazníka. Naprostou samozřejmostí je pravidelné zavážení prodejen zákazníka i několikrát týdně, a to zcela zdarma po celém území ČR. Stavíme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, a také ke každému jeho požadavku. Zajištění kvalitních služeb zákazníkům je možné díky vysoce kvalifikovanému personálu, modernímu vozovému parku a manipulační technice, a hlavně také díky rozsáhlému a modernímu skladovému zázemí, kdy máme mnoho materiálu okamžitě skladem.

 

Zázemí logistiky
Díky rozsáhlému a modernímu vozovému parku jsme schopni většinu objednávek dodat našim zákazníkům do 48 hodin. Pro potřeby rozvozu máme k dispozici 8 velkokapacitních kamionových souprav. Denně expedujeme 4-8 kamionů zboží k našim zákazníkům. Díky propracovanému systému rozvozů a tras jsme schopni zásobovat prodejny, nebo stavby našich zákazníků pravidelně 3-5 týdně. Pro zajištění maximální kvality poskytovaných služeb dopravu zajištujeme vlastními vozy a vlastními zaměstnanci.

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
Herz
ALCADRAIN
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Galassia
Zehnder
Nahoru