Grafické návrhy

Touto službou si Vám dovolujeme, ještě před nákupem obkladů a dlažeb, nabídnout možnost vidět vybrané obklady ve Vaší budoucí koupelně téměř v reálné podobě. Uvidíte, jak bude vypadat Vaše nová koupelna. Grafické návrhy provádíme nejmodernějším programem, kde se vizualizace téměř podobá fotografii. Zhotovení návrhu si můžete vybrat z několika variant. Buď necháte celkovou vizualizaci Vaší koupelny na našem grafickém oddělení, nebo si určíte, jak by Vaše koupelna měla vypadat a grafik provede vizualizaci Vašich představ. Po zhotovení vizualizace, cca jeden týden, Vám připravíme 4-8 pohledů vizualizace na fotopapíru, nebo Vám vizualizaci zašleme na e-mail.

 

Vzorové grafické návrhy

Pro zpracování grafického návrhu od Vás budeme potřebovat technické výkresy, projekt dané místnosti. Pokud jej ještě nemáte, připravte si půdorys na našem 2D plánovači. V tomto nákresu musí být zakresleno rozmístění zařizovacích předmětů, jako je vana, umyvadlo, WC, sprchový kout, atd. Jedná se pouze o vizualizaci místnosti, nejedná se o stavební projekt ani o kladečský plán. Z technických důvodů vizualizaci místnosti provádíme pouze s výrobky, které jsou naší firmou nabízeny k prodeji. Budete-li mít se zpracováním sebemenší problém, rádi Vám na kterékoliv naší prodejně pomůžeme půdorys dopracovat.

 

Vzorové grafické návrhy

V naší nabídce je několik variant zhotovení grafického návrhu:

 

Grafický návrh základní získáte za cenu pouhých 1500,- Kč, které se platí hned při zadání požadavku a jsou v plné výši vratné při nákupu zboží na naší prodejně, které obsahuje grafický návrh a zároveň je hodnota nákupu nad 20 000,- Kč.

 

Grafický návrh exclusive získáte za cenu 2800,- Kč. Tento návrh obsahuje možnost dvou variant návrhů koupelny a možnost jedné úpravy pokládky obkladů bez opravy základních konstrukčních prvků, jako jsou půdorysy, vyzdívky, šikminy, police, stavební otvory. Cena se platí hned při zadání požadavku a 1500,- Kč je vratných při nákupu zboží na naší prodejně, které obsahuje grafický návrh a zároveň je hodnota nákupu nad 20 000,- Kč.

 

Grafický návrh expres získáte za cenu 2300,- Kč. Tento návrh obsahuje možnost dodání prvního náhledu do konce druhého dne a možnost jedné úpravy pokládky obkladů bez opravy základních konstrukčních prvků, jako jsou půdorysy, vyzdívky, šikminy, police, stavební otvory, či změna obkladových prvků. Cena se platí hned při zadání požadavku a 1500,- Kč je vratných při nákupu zboží na naší prodejně, které obsahuje grafický návrh a zároveň je hodnota nákupu nad 20 000,- Kč.

 

Před zaplacením zboží je nutné předložit doklad o zaplacení vizualizace a upozornit na to prodejce. Po zakoupení zboží lze vizualizaci vyhotovit, ale odečíst z ceny zboží již nelze. Přesné podmínky vypracování grafických návrhů jsou k nahlédnutí u obsluhy.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
Herz
ALCADRAIN
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Galassia
Zehnder
Nahoru