Obchodní podmínky

Objednávku, kterou zašlete, považujeme za závaznou. Při obdržení objednávky Vám bude e-mailem zasláno potvrzení o jejím přijetí. Tímto považujeme kupní smlouvu za uzavřenou.

U objednání je nutné, abyste uvedli aktuální telefonický kontakt, na kterém jste k zastižení, abychom Vás mohli včas informovat o termínu dodání zboží, nebo o nějakém případném problému (např. delší dodací lhůta, objednané zboží nelze zkompletovat). Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem fy Koupelny JaS, s.r.o.

 

Způsoby platby

1. Osobně na prodejně

Platba hotově nebo kartou na naší kamenné prodejně.

2. Na dobírku

Platba hotově dopravci při převzetí zboží mimo kamennou prodejnu.

3. Bankovním převodem předem na účet

Platba předem bankovním převodem - bude Vám zaslán e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a celkovou částkou k úhradě. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.

 

 

Doprava zboží

Obvykle Vaší objednávku pro osobní odběr vyřídíme do 2 pracovních dní, při doručení až do domu do 5 pracovních dní. Jestliže máme zboží skladem, budeme Vás telefonicky informovat, dohodneme přesný den a přibližný čas dodání zboží. Dodávky zboží provádíme vlastními zaměstnanci a vlastními vozy. Při dodání zboží dostáváte dodací list a fakturu na dodané zboží.

1. Osobní odběr

Objednané zboží si v případě zájmu můžete vyzvednout na naší nejbližší pobočce, kterou označíte v objednávkovém formuláři.

2. Doručení až do domu

Náklady na doručení zejména obkladů a dlažeb jsou vzhledem k objemu a jejich váze vysoké, a proto mají některá omezení. Přesto je snahou naší společnosti na Vás tyto náklady nepřenášet a u nejčastěji používaných tarifů je dodání zcela zdarma, u ostatních za mírný poplatek. Přehled všech dopravních tarifů je v následující tabulce:

A) Při nákupu na prodejně

tarif vzdálenost nákup nad 10 000,- nákup do 10 000,-
A do 15km Zdarma 390,00 Kč
B do 35km Zdarma 590,00 Kč
C do 65km 500,00 Kč 990,00 Kč
D nad 65km individuálně 18 Kč/km

B) při nákupu přes e-shop

Způsob doručení nákup nad 10 000,- nákup do 10 000,-
Vyzvednutí na prodejně Zdarma Zdarma
Doručení až do domu Zdarma 990,-

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel e-shopu prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní ve smyslu splnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů.

 

Doplňující informace

Veškeré fotografie použité na internetových stránkách e-shopu jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.

 

Reklamace zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu

V případě reklamace se obraťte na prodejnu, jejímž prostřednictvím jste zařizovali objednávku. Zde Vám poskytneme veškeré informace a asistenci při řešení Vaší reklamace.

Veškeré kontakty na naše prodejny, jak telefonické tak e-mailové, naleznete v záložce Kontakty.

 

Storno

V případě, že jste přehodnotili Vaši objednávku a chcete ji stornovat, můžete tak učinit e-mailem na adresu, z které Vám přišlo potvrzení Vaší objednávky. Toto storno musí být vždy potvrzeno prodávajícím. Pokud kupující objednávku nestornuje a zboží je mu doručeno, nebo odmítne objednané zboží převzít, budou kupujícímu vyúčtovány veškeré náklady na doručení a odvoz zboží. Pro doúčtování používáme ceníky přepravní společnosti Toptrans, přesný ceník je na adrese www.toptrans.cz

 

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Při objednávce a následném prodeji přes e-shop má kupující právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč. Zákoníku, a to do 14 dní od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno kompletní a nepoužité, včetně originálních obalů. Zboží nesmí být poškozeno a nesmí jevit známky opotřebení či používání. Zboží musí být vráceno na adresu prodejny, prostřednictvím které se objednávka uskutečnila.

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
ALCAPLAST
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Nahoru