O nás

Společnost Koupelny JaS je česká společnost, jejíž historie se datuje od roku 1992. Od doby vzniku se plynule rozvíjela a dnes působí v osmi regionech s vlastními prodejnami a velkoobchodní činností po celé České republice.

 

Sortiment

Naším zaměřením jsou keramické obklady a dlažby, koupelnové vybavení (vany, vaničky, sprchové kouty, koupelnový nábytek, umyvadla, záchody). Vše pro standardní i luxusní koupelny. Dodáváme produkty společností RAKO, Ceramika Paradyz, Opoczno, Cersanit, Marazzi, El Molino, Tubadzin, Teiko, Novaservis, Ravak, Jika, Dřevojas, Zehnder, Herz, Galassia, Alcadrain, Murexin. Většina zboží skladem k okamžitému odběru.

 

 

Grafické návrhy

Před nákupem obkladů a dlažeb nabízíme možnost vytvoření grafického návrhu koupelny - téměř v reálu vidět koupelnu podle výběru obkladů a dlažby.

 

Maloobchodní prodejny

Nabízejí vše potřebné pro koupelnu: obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sanitu, lepidla, spárovací hmoty, hydroizolace, a podobně.
Ukázky hotových koupelen můžete vidět v hotových vzorových koupelnách na prodejnách v Ostravě, Šumperku, Olomouci, Otrokovicích, Prostějově, Teplicích, Valašském Meziříčí a Hradci Králové.

 

Velkoobchod

Díky rozsáhlým skladovým zásobám a logistice máme širokou škálu odběratelů po celé ČR, kterým pružně dodáváme obklady, dlažby a další nabízený sortiment potřebný pro zhotovení koupelny.

 

Doprava

Zboží Vám zavezeme až domů.
Stavebním, obchodním i developerským společnostem zajistíme dodání na libovolné místo určení.

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
Herz
ALCADRAIN
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Galassia
Zehnder
Nahoru