Doprava

Vzhledem k hmotnosti, rozměrům a velmi často i křehkosti sortimentu obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení poskytujeme našim zákazníkům pro pohodlí a komfort doručení, jako jednu z doplňkových služeb, dopravu zboží přímo na místo určení. K zákazníkovi domů nebo na stavbu v případě stavebních firem.

 

Doprava zboží zakoupeného na našich prodejnách

Pro zákazníky všech našich prodejen nabízíme dopravu zakoupeného zboží přímo na místo určení. Pro zajištění maximální kvality poskytovaných služeb zajišťujeme dopravu zboží výhradně vlastními vozy a vlastními zaměstnanci. Zákazníkům dáváme možnost vybrat si termín i hodinu doručení. Rozvoz zajišťujeme i v odpoledních hodinách. Zakoupené zboží dovezeme jak zákazníkovi domů, tak i přímo na stavbu v případě řemeslníků či stavebních firem. Součástí dopravy není vykládka ani výnos zboží. V případě dopravy většího množství obkladů, dlažeb nebo koupelnového vybavení je zboží přepravováno na europaletách. Paleta není automatickou součástí dodávky. Při převzetí je nutné zboží z palety přeskládat, nebo paletu vyměnit za jinou, pokud není zapsána v dodacím listu. Cenu dopravy naleznete v tabulce níže.

tarif vzdálenost nákup nad 10 000,- nákup do 10 000,-
A do 35km 590,00 Kč 990,00 Kč
B do 65km 990, 00 Kč 1990,00 Kč
C nad 65km individuálně 18 Kč/km

 

Doprava zboží zakoupeného přes e-shop

Dopravu všech zásilek z e-shopu, kde si zákazník zvolil možnost doručení až do domu, zajištujeme prostřednictvím přepravní služby DB Schenker. Rozvoz probíhá v pracovní dny v čase 8:00 - 18:00 hod. S ohledem na vytíženost spediční služby nemůžeme garantovat přesný čas doručení. Před dodáním zásilky přepravce zákazníka telefonicky informuje o termínu a času doručení.
Cenu dopravy naleznete v tabulce níže nebo v e-shopu při volbě způsobu dopravy. V ceně dopravy není zahrnut výnos zásilky. Přepravní služba doručuje zásilku na chodník, případně na místo, kam je možno bezpečně zajet nákladním vozidlem. Po individuální domluvě s řidičem je možný závoz po zpevněné cestě za vrata / do garáže.

Při převzetí zásilky doručené dopravcem je potřeba důkladně zkontrolovat celou zásilku ještě předtím, než dopravci potvrdíte její převzetí. Především věnujte důkladnou pozornost vnějšímu obalu zásilky. Poškození vnějšího obalu může nasvědčovat neopatrnému zacházení se zásilkou a případné poškození zboží. V případě, že zjistíte poškození obalu, známky neoprávněného vniknutí do zásilky nebo poškození zboží v důsledku nevhodného zacházení, vždy záležitost řešte před potvrzením dodacího listu. Pokud je zásilka viditelně poškozena, trvejte na sepsání reklamačního protokolu řidičem na místě. Předejdete tak pozdějšímu složitému a zdlouhavému procesu dokazování viny na poškození zboží.

 

Způsob doručení nákup nad 10 000,- nákup do 10 000,-
Vyzvednutí na prodejně Zdarma Zdarma
Doručení až do domu 590,- 990,-

 

 

Doprava zboží pro velkoobchodní zákazníky

Všem našim velkoobchodním zákazníkům můžeme nabídnout dovoz zboží na místo určení v rámci celé ČR. Zajištujeme dovoz zboží na prodejny našich obchodních partnerů nebo v případě stavebních firem či developerských společností dovoz přímo na stavbu. Pro zajištění maximální kvality poskytovaných služeb i tuto dopravu zajištujeme vlastními vozy a vlastními zaměstnanci.

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
ALCAPLAST
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Galassia
Zehnder
Herz
Nahoru