Otrokovice

Prodejna Koupelny Jas

Adresa:

Jana Žižky 1930

765 02 Otrokovice

Kontakt:

Tel/Fax: (+420) 577 104 666

otrokovice@koupelny-jas.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 7:00 - 18:00

So: 8:00 - 12:00

Sklad:

Po - Pá: 7:30 - 16:00

Popis prodejny:

  • většina zboží ihned skladem
  • možnost platby kartou
  • vstřícná otevírací doba
  • rozsáhlý sklad
  • grafické návrhy zdarma
  • doprava materiálu

Prodejna Koupelny JaS v Otrokovicích se nachází v širším centru města Otrokovic. Najdete zde vše, od moderních a luxusních obkladů a dlažeb největších evropských výrobců, přes oblíbené a cenově dostupné série, až po výprodejové výrobky za zlomkové ceny. Součástí prezentace na prodejně je také výstavka nejoblíbenějších sérií koupelnového vybavení.

Díky rozsáhlému skladu je většina našeho zboží dostupná prakticky k okamžitému odběru. Tým našich proškolených prodejců Vám rád pomůže s výběrem a odpoví na veškeré dotazy. Samozřejmostí je u nás možnost pohodlné platby kartou. Kromě toho Vám také rádi vytvoříme grafický návrh zdarma. Jednoduše tak zjistíte, jak bude Vaše nová koupelna vypadat ještě před její realizací. Nabízíme i dopravu zboží až k vám domů díky vlastním vozům s hydraulickou plošinou.

Otevírací doba otrokovické pobočky Koupelen JaS je vstřícná a přizpůsobená hlavně pracujícím lidem. Navštívit nás můžete každý všední den od 7 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin, v neděli máme zavřeno. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem.

 

Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
Herz
ALCADRAIN
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Galassia
Zehnder
Nahoru