Ventilátor Zehnder Samika nástěnný a stropní 100 mm s funkcí HumidiSmart a TimerSmart ZLE100HT
Výrobce: ZEHNDER
Index: 5901710
Katalogové číslo: ZLE100HT
EAN: 5030216395671
Množství:
Katalogová cena: 6 746 / ks Naše cena:
6 072 / ks
5 018 / ks bez DPH
Historie ceny (kliknutím zobrazit):
Cena se v posledním měsíci nezměnila
na objednávku
běžná doba dodání
7 - 10 dní
Ihned k odběru v 1 prodejně
Na objednávku
Rezervovat na prodejně
Specifikace produktu
Ks/bal: 1
Série: Zehnder Samika
Druh zboží: ventilátory
Hmotnost: 0,92 kg
Celý popis produktu
- Přizpůsobitelnost možnostem instalace - do stěny, stropu nebo okna
- Nízkoenergetický DC motor ventilátoru s min. spotřebou energie
- Diskrétní decentní vzhled
HumidiSMART” - Automatické ovládání ventilátoru dle vlhkosti
TimerSMART” - Unikátně přizpůsobitelný časovač, délku doběhu stanovuje dle délky provozu
Elektrické údaje:
Spotřeba: Spotřeba 1,9 – max 8,9 W
Napájení: 230 V