Color SZZ 100 sp.skříň Harmonia 100 BÍLÁ L/BÍLÁ L

Color SZZ 100 sp.skříň Harmonia 100 BÍLÁ L/BÍLÁ L
sleva 20 %
Výrobce: DŘEVOJAS
Index: 9991544
Katalogové číslo: 123031
Kategorie: Koupelnový nábytek
Série: Color
Na dotaz
Původní cena:
16 790
Cena s DPH:
13 432 / ks
Cena bez DPH:
11 101 / ks

Celý popis produktu

Koupelnová skříňka COLOR SZZ 100 s umyvadlem Harmonia patří do koupelnové řady COLOR. Korpus skříňky COLOR SZZ 100 je vyroben z bílých kvalitních LTD desek. Přední část skříňky je vyrobena z MDF desky v uvedených barvách s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Horní hrana přední části skříňky má elegantní výkroj, který slouží jako úchytka pro snadné otevírání skříňky.

Vnitřní prostor této koupelnové skříňky je řešen jednou velkou zásuvkou, která je uložena na značkových výsuvech Hettich s celoživotní garancí. Prostor této zásuvky je dostatečně vysoký, lze tak do ní bez problémů uložit i vyšší předměty jako jsou například prášky na praní. Do této zásuvky je možné doobjednat organizer značky Hettich, který rozdělí vnitřní prostor zásuvky na několik menších částí.

Součástí ceny této koupelnové skříňky je také kvalitní keramické umyvadlo Harmonia. Boční a zadní část umyvadla tvoří rovná plocha, která může sloužit jako praktická odkládací plocha, např. pro dávkovač mýdla či další předměty potřebné pro každodenní hygienu.

PODROBNOSTI O PRODUKTU
Hloubka: 46 cm
Výška: 42 cm
Hloubka umyvadla: 47 cm
Šířka umyvadla: 100 cm
Šířka: 96 cm
Šířka kompletu: 100 cm
Naši dodavatelé
RAKO
OPOCZNO
PARADYZ
CERSANIT
MARAZZI
JA|SÉRIE
TUBADZIN
EL MOLINO
MUREXIN
NOVASERVIS
ALCAPLAST
DŘEVOJAS
HACO
ITADECO
JIKA
MAGICRETE
MC PROFI
ALTTOGLASS
QT Technik
RAVAK
SH PROFIL
TEIKO
ZALAKERAMIA
Nahoru