Koupelny JaS

Kontakty na jednotlivé prodejny, vedoucí prodejen, manažery prodeje a jejich disponenty

volejte 841 02 02 02
Prodejny

702 00
Ostrava

Na Jízdárně 34
tel./fax: +420 595 627 777
email: ostrava@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Pavel Fanfrla
tel./fax: +420 595 627 728
mobil: +420 602 550 876
email: fanfrla@koupelny-jas.cz
 
715 00
Ostrava
Michálkovice

Československé armády 37
tel./fax: +420 596 231 315
email: michalkovice@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Pavel Fanfrla
tel./fax: +420 595 627 728
mobil: +420 602 550 876
email: fanfrla@koupelny-jas.cz
 
772 00
Olomouc

Pavelkova 2
tel./fax: +420 585 155 300
email: olomouc@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Ivana Králová

mobil: +420 724 219 798
email: kralova@koupelny-jas.cz
 
796 01
Prostějov

Kojetínská 4297
tel./fax: +420 582 337 222
email: prostejov@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Martin Kokosiński

mobil: +420 602 352 535
email: kokosinski@koupelny-jas.cz
 
415 10
Teplice

Srbická 489
tel./fax: +420 417 563 777
email: teplice@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Josef Kleindienst

mobil: +420 602 403 203
email: kleindienst@koupelny-jas.cz
 
788 13
Šumperk

Vikýřovice 166
tel./fax: +420 583 223 888
email: sumperk@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Petra Hrubá

mobil: +420 602 710 081
email: hruba@koupelny-jas.cz
 
765 02
Otrokovice

třída Tomáše Bati 377
tel./fax: +420 577 104 666
email: otrokovice@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Jaroslav Paroulek

mobil: +420 602 593 459
email: paroulek@koupelny-jas.cz
 
757 01
Valašské
Meziříčí

Mikoláše Alše 895
tel./fax: +420 571 613 444
email: valmez@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny: Ing. Zbyněk Humlíček

mobil: +420 602 262 900
email: humlicek@koupelny-jas.cz
 
500 03
Hradec
Králové

Kladská 1109
tel./fax: +420 495 401 185
email: hradeckralove@koupelny-jas.cz

Vedoucí prodejny:Zbyněk Král

mobil: +420 778 752 752
email: kral@koupelny-jas.cz
 
Obchodní oddělení


Management

Roman Dvorský

tel.: +420 595 627 722
mobil: +420 606 746 115
email: dvorsky@koupelny-jas.cz


Management

Milan Kotrla

tel.: +420 595 627 723
mobil: +420 602 772 717
email: kotrla@koupelny-jas.cz


Zákaznický
servis

Ing. Andrea Dordová

tel.: +420 595 627 725
mobil: +420 724 302 524
email: dordova@koupelny-jas.cz


Zákaznický
servis

Eva Dvorská

tel.: +420 595 627 720
mobil: +420 725 868 717
email: dvorska@koupelny-jas.cz


Zákaznický
servis

Ilona Režňáková

tel.: +420 595 627 721
mobil: +420 602 616 900
email: reznakova@koupelny-jas.cz